grafy pohybové studie

dříve Animátor

grafy pohybové studie

Příspěvekod Solid » stř 07. led 2009 22:11:48

Všechny zdravim, potřeboval bych poradit, jak dostat z pohybový studie nějaký grafy...jako třeba průběh rychlosti či zrychlení na nějakém členu. Mam Office Premium a nemůžu to v tom nějak rozchodit, už jsem v koncích. Prosím poraďte. Díky
Solid
 

Re: grafy pohybové studie

Příspěvekod alda » čtv 08. led 2009 8:07:04

Solid píše:Všechny zdravim, potřeboval bych poradit, jak dostat z pohybový studie nějaký grafy...jako třeba průběh rychlosti či zrychlení na nějakém členu. Mam Office Premium a nemůžu to v tom nějak rozchodit, už jsem v koncích. Prosím poraďte. Díky


Nejsem si jist, ale grafy se dají generovat v COSMOS Motion a ne v Pohybové studii. Na googlu jsem našel tento tutorial, grafy tam jsou zobrazené - http://highered.mcgraw-hill.com/sites/d ... torial.pdf
SolidWorks 2013
alda
Administrátor
 
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 18. pro 2008 14:48:43
Bydliště: Třebíč

Re: grafy pohybové studie

Příspěvekod Solid » čtv 08. led 2009 8:50:16

Jo, tak v tom asi bude ten problém, já nemůžu načíst ten CosmosMotion...já myslel, že by to Office Premium 2008 měl obsahovat rovnou. Nevíte náhodou jak bych to tam přidal nebo aktivoval? V nástrojích, přidat doplňkový modul to nemam:(.
Solid
 

Re: grafy pohybové studie

Příspěvekod alda » čtv 08. led 2009 8:56:32

Solid píše:Jo, tak v tom asi bude ten problém, já nemůžu načíst ten CosmosMotion...já myslel, že by to Office Premium 2008 měl obsahovat rovnou. Nevíte náhodou jak bych to tam přidal nebo aktivoval? V nástrojích, přidat doplňkový modul to nemam:(.


Pravděpodobně si ho tam budete muset doinstalovat. Měl by být na DVD s instalací SolidWorks? A nebo samostatně, to nevím.
SolidWorks 2013
alda
Administrátor
 
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 18. pro 2008 14:48:43
Bydliště: Třebíč

Re: grafy pohybové studie

Příspěvekod Solid » čtv 08. led 2009 13:20:47

Tak už jsem to vyřešil, prubnul jsem to v 2007, která ten CosmosMotion měla a hle...grafíky se mi z toho začly hrnout;). Jinak děkuju za ochotu pomoci!
Solid
 

Re: grafy pohybové studie

Příspěvekod Honza » čtv 13. led 2011 0:25:20

Kluci, a jak vymáčknu grafy v CosmosWorks?


Naposledy oživil Anonymous v čtv 13. led 2011 0:25:20
Honza
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 23. pro 2008 16:29:37
Bydliště: ČR


Zpět na Pohybová studie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


cron