eDrawing a jiné prohlížeče

eDrawing a jiné prohlížeče

Příspěvekod sUs& » pon 07. pro 2009 17:44:19

Dobrý den,

řešil někdo eDrawing na jiných prohlížečích? Když ho budu chtít použít pro webové stránky k prohlížení modelů, tak současná podpora "pouze" IE je dosti omezující. Funguje mi to jen na IE a na Firefoxu pouze s IE jádrem (což není ideální pro zákazníka - instalace doplňků). Předpokládám že když se vše točí kolem ActiveX, tak jinde to ani použít nepůjde.

Nebo to je jinak?

Děkuji.
sUs&
 
Příspěvky: 69
Registrován: pon 07. pro 2009 17:15:10

Re: eDrawing a jiné prohlížeče

Příspěvekod Davidbery » čtv 17. pro 2009 22:55:28

sUs& píše:Dobrý den,

řešil někdo eDrawing na jiných prohlížečích? Když ho budu chtít použít pro webové stránky k prohlížení modelů, tak současná podpora "pouze" IE je dosti omezující. Funguje mi to jen na IE a na Firefoxu pouze s IE jádrem (což není ideální pro zákazníka - instalace doplňků). Předpokládám že když se vše točí kolem ActiveX, tak jinde to ani použít nepůjde.

Nebo to je jinak?

Děkuji.


Už podle certifikace SW pro Microsoft produkty, se obávám, že jinde než na IE to fungovat nějak ideálně nebude.
SW 2012 SP5.0 64bit
Uživatelský avatar
Davidbery
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 05. led 2009 8:53:01
Bydliště: Chomutov

Re: eDrawing a jiné prohlížeče

Příspěvekod sUs& » pon 21. pro 2009 11:45:43

Tohle mi na Solidworksu trochu "vadí". Bezmezná podpora "pouze" MS produktů. Má to zřejmě jednoduchý důvod ve snadnějším kontrole kompatibility. MS Office a IE je někdy omezující prvek v realizaci některých projektů, které vyžadují i podporu konkurenčních softwarů.

Update:
Firefox a Chrome už funguje s doplňkem IE Tab.
sUs&
 
Příspěvky: 69
Registrován: pon 07. pro 2009 17:15:10


Zpět na eDrawings

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


cron