Instalační okno se otevírá v internetovém prohlížeči

Něco jiného?

Instalační okno se otevírá v internetovém prohlížeči

Příspěvekod lukasrobotka123 » pát 09. pro 2011 16:07:06

Dobrý den
Chtěl bych vás požádat o radu zakládám nový topic jelikož jsem zde o tomto problému nic nenašel. Koupil jsem si studentskou verzi SW na mé škole, ale když spustím instalaci vyskočí okno manageru instalací a začne se mi stahovat asi 10 dočasných souborů do C:\Users\Lukáš\AppData\Roaming\SolidWorks\Installation Manager Data\2011\lang\czech\HTML a místo toho, aby mi vyskočilo okno kde bych mohl spustit instalaci atd. vyskočí okno firefoxu a je to zde. Objeví se jesli chci pokračovat v instalaci a šipka další, když na ni však kliknu nic se neděje. To stejné když chci manager zavřít dotaz na zavření se otevře ve firefoxu. Nevím co si počít děkuji za všechny rady.

Lukáš
lukasrobotka123
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 09. pro 2011 15:20:27

Re: Instalační okno se otevírá v internetovém prohlížeči

Příspěvekod sUs& » pát 09. pro 2011 18:46:48

Těžko říci kde je chyba. Pokud je problém v prohlížeči, tak bych použil pouze IE tj. mělo by fungovat,
že když se spustí Internet Explorer, tak by se zeptat, zda se má nastavit jako "Výchozí prohlížeč".
Pak by se měl při instalaci SldW spouštět pouze IE a ne Firefox.

Třeba to pomůže.
sUs&
 
Příspěvky: 69
Registrován: pon 07. pro 2009 17:15:10

Re: Instalační okno se otevírá v internetovém prohlížeči

Příspěvekod lukasrobotka123 » sob 10. pro 2011 18:17:27

Nastavil jsem IE jako hlavní prohlížeč a problém se nevyřešil. pořád to stahuje ty dočasné soubory akorát stím rozdílem že tet se už ani v prohlížeči nezobrazí nabídka jestli chci pokračovat v instalaci. Takže opravdu nevím jak si poradit jelikož v pondělí mám odevzdávat projekt a nemohu ho dodělat. Nemáte nějaké další nápady?
lukasrobotka123
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 09. pro 2011 15:20:27

Re: Instalační okno se otevírá v internetovém prohlížeči

Příspěvekod .rf. » sob 10. pro 2011 19:45:44

Neznám postup instalace studentské verze, ale u běžné komerční je třeba spustit aplikaci sldlm.exe z instalačního média.
.rf.
 
Příspěvky: 333
Registrován: pon 31. led 2011 7:16:30

Re: Instalační okno se otevírá v internetovém prohlížeči

Příspěvekod lukasrobotka123 » sob 10. pro 2011 21:44:39

Tady je video jak to přesne probíhá http://www.youtube.com/watch?v=BCPeNPm9 ... e=youtu.be děkuji za nápady
lukasrobotka123
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 09. pro 2011 15:20:27

Re: Instalační okno se otevírá v internetovém prohlížeči

Příspěvekod sUs& » sob 10. pro 2011 22:17:22

Co jsi pamatuji, tak instalace by měla proběhnout v režimu toho instalační okna SldW. To problikávání Firefoxu normální není (cvičně bych ho možná odistaloval).
Tady jsou nějaké informace k instalaci http://files.solidworks.com/Supportfiles/SW_Installation_Guide/2012/Czech/install_guide.pdf
např. na str.34 jsou vypsány požadované věci pro fungování SldW jako .NET Framework apod.
(na instalačním mediu by to mělo být v nějakém adr.) ... nainstalováním před samotnou instalací by se nemělo nic zkazit, spíše naopak.
sUs&
 
Příspěvky: 69
Registrován: pon 07. pro 2009 17:15:10


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


cron