KAPLANKA s regulací

Na čem pracujete?

Re: KAPLANKA s regulací

Příspěvekod Rada » úte 09. čer 2009 15:46:52

Tak za prvé: nikdo nám nic ukazovat nezakázal ani o tom nevím...co sem si dělal snad ukázat můžu...
Za druhé: Všichni jsme teď maturovali , hold někdo hraje CSko a někdo si valí v SOLIDWORKSu....nechápu proč nás hned obviňuješ ???
Mirova turbínka byla dělaná z modelu a z plakátu...víc vám napíše on...
K motoru jsem použil nejvíc dostupný informace z netu...nejvíc na www.palba.cz ale i různě jinde...obrázky z googlu...ze sketchupu… a spoustu jinejch věcí, jako muzeum a výuka :)
Kámoš co dělal to kolo je úchyl do kol...dělá biketrial a někdy by se chtěl výrobou kol živit...si myslím, že na to má...
To, že si se zůčastnil hodně soutěži v SOLIDWORKS a nikde todle neviděl se nedivím, protože já se taky zůčastnil ,ale nemoh sem se nějak projevit jelikož šlo o vymodelování zadané součásti na čas....a ne o to co se kdo jak naučil dělat...vůbec nešlo o kreativitu...
Za třetí: Pokud jsi už maturoval taky ukaž co si dělal, teď už to snad zakázaný nebude ne....???
Za čtvrté: Teď nevím, buď nám to fakt jde a ty závidíš nebo si z Nás děláš čurinu...
Těším se na odpověď....
:D
Rada
 
Příspěvky: 44
Registrován: ned 10. kvě 2009 8:30:46
Bydliště: BRNO

Re: KAPLANKA s regulací

Příspěvekod lapip » stř 10. čer 2009 8:34:29

Ano již proto že tady spisuješ že je to kresleno podle obrázku chcu vidět jak vypadá samotné provedení loptky:-)
Ano zučastnil jsem se byla tam i část na zobrazení ročníkových prací a promin, ale s tímhle tam nikdo fakt nechodil :D
Rád bych ukázal, ale ze střední nic nemám jak říkám bylo nám toodebráno a zakázáno kopírovat :-)
Ne já vám nezávídím protože to co děláte ne nefunkční a bez předmětné je to jenom zábava :-)
Já v SW dělám věci které nakonec fungují :D a mají smysl :D


Jak říkám pokud je to opravdu vaše práce z obrázku tak jednoduché nastínění už jen te stupidní lopatky by něměl být pro vás problém :-P
KOUPIL JSIS SOLIDWORKS A ČEKAL JSI, ŽE SE BUDE CHOVAT JAKO INVENTOR?
TAK TO JSI NA OMYLU KAMARÁDE. NAUČ S EPOUŽÍVAT POŘÁDNÝ PROGRAM A PAK SI STĚŽUJ.

VŠE SE TOČÍ KOLEM MYŠI A PROTO MÁM MYČ I KULIČKU :D
lapip
 
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 12. úno 2009 16:21:12
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Ukázky projektů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


cron