Neustale problemy - mrznutie SW2013

Týkající se SolidWorks, diskuze ad.

Neustale problemy - mrznutie SW2013

Příspěvekod Niamal » čtv 15. kvě 2014 10:41:31

Dobry den
Rad by som vedel nazor a Vase postrehy na SW2013. V praci mame Lenovo pracovne stanice - obsahuju vykonny procesor, 12G ram a samozrejme grafika quadro ako ma byt. Navrhujeme jednoucelove stroje pre automobilovy priemysel. Skoro vsetky data z ktorych sa stroje skladaju su nakupovane cize stahovane modely v roznych formatoch - valce, normovane diely a pod. a tu je môj postreh.
- neustale chyby a nespravne vykreslenie exportovanych dielov - nemal som dojem ze starsie verzie boli az tak nachylne na taketo data
- neustale " neodpovida" pri aktualizaciach pohladu vo vykrese alebo pod. - stale mrzne a vsetko mu trva neumerne dlho.
- praca so zostavou ktora nema viac ako 1000 prvkov zatazi ram az na 80-90 percent a nejedna sa o zlozitu grafiku alebo tvary
- urovne detailov stiahnute na minimum a neustale problemy s vykonom a ram.

S programom pracujem uz od verzie 2006 a zatial sme takyto problem nikdy neriesili. Je pravda ze jednym casom som kreslil v Invetore a Pro-E ale nikdy som na SW nedal dopustit. V poslednej dobe by som rad vyhodil komp von oknom pod najblizsiu Tatrovku co pôjde okolo
Mam len ja ten pocit alebo sa to deje aj inym uzivatelom?
Dakujem
Niamal
 
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 13. srp 2009 14:51:45

Re: Neustale problemy - mrznutie SW2013

Příspěvekod Mildo » čtv 18. zář 2014 21:07:17

To samé ... trefné a presné
stará dobrá Verzia 2012
ostatné je na SZ
...jaký si to udeláš, takový to máš !!!
Mildo
 
Příspěvky: 125
Registrován: úte 31. bře 2009 7:07:22
Bydliště: Maroko

Re: Neustale problemy - mrznutie SW2013

Příspěvekod Chipke » úte 21. říj 2014 5:09:51

No přidám také svou trošku do mlýna. Používám SWx od roku 2007 a to co se děje od nějaké verze 2012, to nemá obdobu. Poslední dobou ( verze 2014 a nyní 2015 ) to je snad den odedne horší. Včera už jsem opravdu myslel, že jsem buďto blázen, nebo že mám v počítači nějakýho skřítka, kterej mi neustále škodí. Že už i základní věci si žijí vlastním životem, to byla poslední tročka do mlýna. V modelech se samovolně zobrazují skici ( jak pomocné, tak třeba od děr ), otevírají a zavírají se modely z hlavní sestavy, na výkresech někdy s pohledem hnout jde, jindy ne. Hlavně toto se objevuje zcela nahodile, samovolně. No a ve 2014 se k tomu ještě přidaly pády SWx, asi tak 3x za den i při takové blbosti jako tvorba pole, změna konfigurace z hlavní sestavy a podobně. Prostě jestli to takto půjde, tak nevím nevím, jak to dopadne.
Chipke
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 20. říj 2014 18:21:44

Re: Neustale problemy - mrznutie SW2013

Příspěvekod Mildo » stř 12. lis 2014 23:40:04

Co ocakavat od Amikov
Q: co pri starte raketoplanov najviac zamestnava system?
A: odpocitavanie
... od ... do konca licencie !
...jaký si to udeláš, takový to máš !!!
Mildo
 
Příspěvky: 125
Registrován: úte 31. bře 2009 7:07:22
Bydliště: Maroko


Zpět na Novinky a oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


cron