Otáčení rotoru v sestavě pohonu s elektromotorem

Otáčení rotoru v sestavě pohonu s elektromotorem

Příspěvekod hammer » pon 20. dub 2015 8:12:33

Mám problém se kterým si nevím rady. Vytvořil jsem sestavu s elektromotorem a potřebuji aby se rotor otáčel. Na rotor s ložisky jsem nasadil řetězové kolo, rozpěrné pouzdro a pero. Až sem je vše v pořádku a rotor s příslušenstvím se otáčí. Jakmile ale vytvořím s takto osazeným elektromotorem a držákem motoru sestavu pohonu, nemůžu s rotorem otočit. Pokusil jsem se to řešit záměnou sjednocení poloh za nulové vzdálenosti, problém jsem tím ale nevyřešil. Je nějaká funkce ve studentské verzi SW 2014-15 jak zjistit, co otáčení rotoru brání, kde mám chybu, nebo je nějaká jiná rada? Ještě musím dodat, že držák motoru je sestaven ze svařené sestavy a na tuto sestavu je elektromotor připevněn šrouby. Šrouby jsou v otvorech držáku soustředně a sjednoceně. Za jakoukoliv radu a pomoc srdečně děkuji.
hammer
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:22:32

Re: Otáčení rotoru v sestavě pohonu s elektromotorem

Příspěvekod Frenk » pon 20. dub 2015 8:57:33

Frenk
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 20. pro 2012 13:53:40

Re: Otáčení rotoru v sestavě pohonu s elektromotorem

Příspěvekod hammer » pon 20. dub 2015 11:20:39

Frenk-děkuji za pomoc. Ve vztazích mez rodiči a potomky už mám mezery, řeším prarodiče a vnoučata. Kdybych použil rozum a nápovědu, mohl jsem se to pokusit vyřešit sám. Večer to vyzkouším, prozatím alespoň děkuji.
hammer
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:22:32

Re: Otáčení rotoru v sestavě pohonu s elektromotorem

Příspěvekod hammer » pon 20. dub 2015 20:03:51

Frenk, děkuji ještě jednou, všechno OK.
hammer
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:22:32


Zpět na Sestava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


cron