Pomoc !!!

Pomoc !!!

Příspěvekod kawak » pát 17. led 2014 8:26:19

Zdravím páni potreboval by som pomôcť potrebujem do školy odovzdať nejaký projekt zo solid works ale nejako to nestíham nemusí to byť nič zložitého má to mať nejakých 10 časti nejaká kolobežka alebo niečo také nenašiel by sa niekto taký kto by mi poslal nejakú zostavu + diely môj mail patrik.szabo94@gmail.com
kawak
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 15. led 2014 17:47:15

Re: Pomoc !!!

Příspěvekod Aleš » sob 18. led 2014 13:26:03

Sestav které by se na tohle hodily mám desítky, ale nepošlu ani jednu. Už jako laskavost vůči Tvému budoucímu zaměstnavateli -- ukážeš mu vysvědčení, že jsi absolvoval výuku CADu a on tě přijme, ale při tom nebudeš umět nic, školní projekt bys měl udělaný podvodem a zaměstnavatel by ztratil další týdny se sháněním někoho jiného, až by to zjistil :-(
Aleš
 
Příspěvky: 93
Registrován: pon 18. črc 2011 21:05:27

Re: Pomoc !!!

Příspěvekod Vyvr-HELL » pát 14. úno 2014 8:37:40

Aleš píše:Sestav které by se na tohle hodily mám desítky, ale nepošlu ani jednu. Už jako laskavost vůči Tvému budoucímu zaměstnavateli -- ukážeš mu vysvědčení, že jsi absolvoval výuku CADu a on tě přijme, ale při tom nebudeš umět nic, školní projekt bys měl udělaný podvodem a zaměstnavatel by ztratil další týdny se sháněním někoho jiného, až by to zjistil :-(



Moje řeč...
Vyvr-HELL
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 13. úno 2014 11:00:33


Zpět na Sestava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


cron