problém s řezem v sestavě

problém s řezem v sestavě

Příspěvekod Harry666 » pon 09. lis 2009 13:54:28

Zdarec lidi,mám problém jak sviň :D Kdyžu dělám v sestavě řez tak se mi jedna součástka nerozřízne a je furt celá, to by nebylo tak hrozný kdyby v případě kdy změním směr řezu, celá ta stejná součástka úplně zmizne :D sama o osobě jako díl rozříznout jde... no já nevím... kdo na to přijde je dobrej :D (beztak to bude nějaká kravina :D )
Přílohy
před řezem.JPG
před řezem
příprava řezu.JPG
příprava
ez1.JPG
pohled ve 3D
ez2.JPG
pohled zhora
ez3.JPG
stejný místo řezu - otočený směr řezu
A já, jsa nuzák mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj měkce, neboť šlapeš po mých snech".
Harry666
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 01. zář 2009 8:51:37
Bydliště: Brno

Re: problém s řezem v sestavě

Příspěvekod Mildo » čtv 19. lis 2009 7:25:31

Ako je namodelovaná tá súčiastka? Nie je to tým, že "nejaká zostavička" bola uložená do Partu??
A možno je to v grafickej karte, keď robíš rez v zostave, ktorej časť dielov máš v priesvitnom režime zobrazenia.
...jaký si to udeláš, takový to máš !!!
Mildo
 
Příspěvky: 125
Registrován: úte 31. bře 2009 7:07:22
Bydliště: Maroko

Re: problém s řezem v sestavě

Příspěvekod alda » ned 22. lis 2009 15:57:29

SolidWorks 2013
alda
Administrátor
 
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 18. pro 2008 14:48:43
Bydliště: Třebíč

Re: problém s řezem v sestavě

Příspěvekod Harry666 » úte 24. lis 2009 14:38:29

Mildo píše:Ako je namodelovaná tá súčiastka? Nie je to tým, že "nejaká zostavička" bola uložená do Partu??
A možno je to v grafickej karte, keď robíš rez v zostave, ktorej časť dielov máš v priesvitnom režime zobrazenia.

je to jenom celkem jednoduchá součástka, já nedávám sestavu do sestavy - mám s tím špatný zkušenosti....
jakože prusvitnej je jennom ten vrchní díl, ale to si myslím že to na to nemá vliv... teda aspoň sem si nikdy nevšiml že má... a to takle dělám řezy celkem často.. takže to nechápu už vůbec :D
A já, jsa nuzák mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj měkce, neboť šlapeš po mých snech".
Harry666
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 01. zář 2009 8:51:37
Bydliště: Brno


Zpět na Díl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


cron