Propojení uživatelských vlastností s Toolboxem

Propojení uživatelských vlastností s Toolboxem

Příspěvekod VitH » ned 19. dub 2015 0:21:17

V dílu mám nachystané kolonky pro uživatelské vlastnosti, které vyplňuju pro následný výkres (mám je svázané s razítkem). Dají se nějakým způsobem provázat "Uživatelské vlastnosti" z Toolboxu s těmi mými?
Např. mám šroub DIN 912 a v nastavení toolboxu si předvyplním "Šroub s válcovou hlavou s vniřním šestihranem" do kolonky "Název součásti". Tu samou kolonku mám i v těch mých šablonách a chci, aby se mi z toho toolboxu doplnila právě do této kolonky. Jde to nějak?
VitH
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř 27. srp 2014 13:06:52

Re: Propojení uživatelských vlastností s Toolboxem

Příspěvekod boncy » pát 22. kvě 2015 20:44:44

V konfigurátoru toolboxu lze definovat uživatelskou vlastnost, která se při generování dílu přenáší do seznamu uživatelských vlastností konfigurace dílu (v dialogu definice vlastnosti zaškrtnout volbu přidání této vlastnosti do seznamu uživatelských vlastností konfigurace dílu). Je-li pak tato vlastnost shodná s odkazovanou vlastností v razítku výkresu, hodnota vlastnosti se přenese do razítka výkresu. Hodnoty vlastností v seznamu variant lze vyplnit buď ručně nebo zprostředkovaně excelem.

Jde také nastavit vlastnosti přímo v předloze dílu (smí být jen v konfiguraci PreviewConfig), ze kterého je varianta dílu generována (tedy mimo toolbox konfigurátor). Hodnoty vlastností pak mohou být řízeny parametricky.
boncy
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. lis 2009 19:10:06


Zpět na Díl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


cron