Obnovení Název součásti

Obnovení Název součásti

Příspěvekod BaboonCZ » pon 29. dub 2013 10:01:48

Dobrý den,

mám takový problém. Pro normalizované díly používám TDS technik. Mám nastaveno, že v kusovníku bude u čísla výkresu prázdné pole (nastaveno %BLANK%) Jenže když pak chci třeba z nějakého mormalizovaného dílu udělat díl pod číslem výkresu, tak se v kusovníku neobjeví. Stále tam zůstává nastaveno prázdné pole a já netuším jak obnovit to aby se ukazovalo číslo výkresu (dílu).

Přikládám ukázku kdy to jde a kdy ne.

blabla.SLDPRT
Název dílu se v kusovníku ukáže
(186 KiB) 448 krát

blabla1.SLDPRT
Název dílu se v kusovníku neukáže
(240.5 KiB) 471 krát


Děkuji

SW2012 + TDS 16.2
BaboonCZ
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 29. dub 2013 9:50:36

Re: Obnovení Název součásti

Příspěvekod .rf. » pon 29. dub 2013 12:35:51

Vaše soubory neotevřu, mám nižší verzi.
Napadá mě několik možností:
a) Do jaké vlastnosti vyplňujete číslo výkresu, je to uživatelsky definovaná vlastnost nebo předdefinovaná SolidWorksem. Máte shodné názvy vlastností u běžného dílu i u dílu s TDS, včetně háčků a čárek.
b) Nemáte v díle více konfigurací a vlastnosti, které jsou závislé na konfiguraci.
c) Nemáte ve vlastnosti vyplněnou mezeru, která se tváří jen jako prázdná vlastnost.
.rf.
 
Příspěvky: 333
Registrován: pon 31. led 2011 7:16:30

Re: Obnovení Název součásti

Příspěvekod BaboonCZ » pon 29. dub 2013 13:02:29

a) je to vlastnost interní "číslo dílu" název souboru = číslo součásti a číslo výkresu
b) ne
c) no pokud tak učiním přepsáním v kusovníku tak je v podstatě efekt stejný. Jakmile dám místo čísla dílu mezeru už tam původní hodnotu automaticky nedostanu...

někdy se to hodí, když mám díly nakupované co si modeluji sám, tak tam prostě ten díl už tu vlastnost nadále nemá...

Děkuji za zájem...
BaboonCZ
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 29. dub 2013 9:50:36


Zpět na Díl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


cron