Problém s dílem chyba mate references

Problém s dílem chyba mate references

Příspěvekod ogar69 » ned 24. úno 2013 21:03:03

Zdravím mám další problém mám v sestavě ten díl a dělá mi to v sesavě po uložení a novém otevření chybu kdy se mi ten díl změní na šedivou barvu a změní komplet svůj rozměr nevíte kde je problém myslím si že to dělá to zkosení ale nevím co stím zkosené to mít musím.
Přílohy
noha.SLDPRT
(336.5 KiB) 437 krát
ogar69
 
Příspěvky: 42
Registrován: stř 31. říj 2012 22:23:25

Re: Problém s dílem chyba mate references

Příspěvekod klodek » pon 25. úno 2013 11:28:20

Hm... Nejsem si jist, co to matereferces je, se sestavami nedělám. Nicméně, když potlačíš prvek Odebrat vysunutím 2, ve stromě na tom klikneš pravým, vybereš Upravit definici, uvidíš, že je v tom nějaká vazba na plochu, kterou jsi právě tím Odebrat vysunutím 2 odstranil. To je ta chyba. Pokud s tou vazbou pracuješ v nějaké sestavě, budeš muset si díl zavazbit jinak. Mimochodem prvky Odebrat vysunutím 1 a 2 jsi odstranil i prvky Zkosení 1 a 2.
W7; SW 2012
klodek
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 15. led 2013 11:50:02
Bydliště: Brno

Re: Problém s dílem chyba mate references

Příspěvekod pepe » čtv 28. úno 2013 8:12:21

Čau, matereferences, nebo-li Odkaz vazby (najdeš v menu Vložit > Referenční geometrie) slouží k automatickému vytvoření vazby po vložení dílu do sestavy (nic důležitého).
Velikost se ti nejspíš mění proto, že díl pochází z Toolbox. Odškrtni si zatržítko v menu Nástroje > Možnosti > Možnosti systému > Průvodce dírami/Toolbox > Toto je výchozí adresář pro vyhledávání součástí Toolbox.
SolidWorks ti díl při otevírání automaticky nahradí originálem z knihovny Toolbox, po odškrtnutí toho zatržítka by mělo být vše OK.
pepe
 
Příspěvky: 67
Registrován: stř 20. úno 2013 16:02:24


Zpět na Díl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


cron